OTEVÍRACÍ DOBA Pondělí	11 až 23 Úterý	 	11 až 23 Středa	11 až 23 Čtvrtek	11 až 23 Pátek		11 až 24 Sobota	11 až 24 Neděle	11 až 22 Otevírací doba se může měnit například o státních svátcích a dalších příležitostech(sledujte Aktuality) REZERVACE MÍST Svá místa si můžete rezervovat na telefonech: do Kladna 312 242987 do Berouna 311 625627 Více v nabídce Rezervace

NAPIŠTE NÁM:

LaPaz Kladno na kladno@lapaz.cz LaPaz Beroun na beroun@lapaz.cz Více v nabídce O nás
LAPAZ restaurante mexicano
Naši partneři:
Přijímáme platební karty a stravenky:
nealko MOJITO Nealko varianta Mojita připravovaná z máty a limety, doplněné třtinovým cukrem, limetovým sirupem, zázvorovou limonádou a drceným ledem. Vhodné i pro děti a řidiče.
VIRGIN PIÑA COLADA Nealkoholická varianta Piňa Colady připravovaná ze smetany, ananasového džusu, kokosového sirupu a drceného ledu. Vhodná pro děti i řidičky...
PIÑA COLADA Oblíbená karibská kombinace chuti smetany a kokosu vás čeká v nápoji připravovaném z bílého rumu, smetany, ananasového džusu, kokosového sirupu a drceného ledu.
TEQUILA SUNRISE Vycházející slunce nad Mexickým zálivem vám připomene míchaný nápoj připravovaný z bílé tequily, pomerančového džusu, grenadiny a ledu.
MOJITO Nejoblíbenější míchaný nápoj připravovaný z bílého rumu, máty a limety, doplněné třtinovým cukrem, limetovým sirupem, perlivou vodou a drceným ledem. Na výběr máte klasické Mojito s limetou, nebo jahodové, malinové, zázvorové a grapefruitové!
MARGARITA Nejznámější mexický míchaný nápoj spojující chuť bílé tequily a limety (limetového sirupu), společně s Triple Sec a drceným ledem. Objednejte si klasickou Margaritu se slanou krustou, nebo jahodovou a malinovou!
CUBA LIBRE Se zvoláním „Svobodná Kuba“ si připijte stejně jako američtí vojáci v roce 1900 míchaným nápojem, který je kombinací tmavého rumu, Coly, limety, limetového sirupu a ledu.
DAIQUIRI Oblíbený Hemingwayův kubánský míchaný nápoj připravovaný z bílého rumu, limetové šťávy, limetového sirupu a drceného ledu. Na výběr máte klasické Daiquiry z limety, nebo jahodové, malinové a banánové!
nealko SUNRISE I bez alkoholu si můžete užít východ slunce v míchaném nápoji připravovaném z pomerančového džusu, grenadiny, limetového sirupu a ledu. Vhodné i pro děti a řidiče...
SWIMMING POOL Známý koktejl se smetanovo- kokosovou příchutí připravovaný z vodky, Curacao Blue, kokosového sirupu, ananasového džusu, smetany a drceného ledu.
COSMOPOLITAN Ochutnejte míchaný nápoj velmi oblíbený zvláště mezi ženami, připravovaný z vodky, Triple Sec, brusinkového džusu a limetového sirupu.
SEX ON THE BEACH Pozvání na „Sex na pláži“ může být začátkem romantického vztahu, ochutnejte tedy nápoj s úžasně nasládlou chutí připravený z vodky, melounového sirupu, grenadiny, ananasového a brusinkového džusu a drceného ledu.
SANGRIE 0,5l Původem španělský míchaný nápoj typu bowle oblíbený i v Mexiku, připravovaný z červeného vína, cukru, krájeného ovoce a ledu.
CAIPIRINHA Brazilský míchaný nápoj připravovaný z Cachaçy - brazilské třtinové pálenky (obdoba bílého rumu), třtinového cukru, limety a drceného ledu.