PŘEDKRMY

80 SMETANOVÉ BRAMBORY S NIVOU 200g smažených bramborových plátků smíchaných s pórkem, zalité smetanovo-nivovou omáčkou, zasypané sýrem a zapečené pod grilem. 524 PLATO MIX V cenově výhodném mixu ochutnáte 3 nejoblíbenější mexické salsy (omáčky) - Mexicana, Guacamole a Crema Cheese, - společně s velkou miskou namíchaných nachos (tortillových chipsů) - Natural, Barbeque a Cheese. Plato Mix si můžete objednat jako předkrm, nebo třeba i jako „chuťovku“ k vínu nebo k pivu pro více osob. 530 Barbeque 531 Cheese 532 Natural NACHOS Tortilla Chips Samostatně nebo se salsou si můžete objednat misku kukuřičných nachos - tortillových chipsů - přírodních, s příchutí sýra nebo BBQ. 544 MEXICKÁ BRAMBORA S KUŘECÍ SMĚSÍ Grilovaný brambor ve slupce (250g) ochucený česnekovým máslem, plněný speciální kuřecí směsí YUCATAN a sypaný sýrem. Zapékáme pod grilem a přeléváme smetanovo-česnekovým dresinkem. 545 MEXICKÁ BRAMBORA SE ŠPENÁTEM Grilovaný brambor ve slupce (250g) ochucený česnekovým máslem, plněný kořeněným listovým špenátem a sypaný sýrem. Zapékáme pod grilem a přeléváme smetanovo-česnekovým dresinkem. 547 MEXICKÁ BRAMBORA PARAÍSO Brambor ve slupce (250g) ochucený česnekovým máslem, plněný směsí ze zelených fazolek, kukuřice, cibule a rajčat. Dochucené pikantní Cholulou a salsou. Sypeme sýrem, zapékáme pod grilem a přeléváme smetanovo-česnekovým dresinkem. 549 NACHOS SE SÝREM Nachos de Queso 100g přírodních nachos připravených ze smažených kukuřičných tortil pro vás zapečeme pod grilem společně s balkánským sýrem a eidamem a nakrájenými Jalapeňo papričkami. Doplníme guacamole, salsu mexicana a zakysanou smetanu.  554 TORTILY S MASOVOU SMĚSÍ Tortillas de Carne  4 kukuřičné tortily plněné jemně pikantní směsí z mletého hovězího masa, cibule, česneku, Jalapeňo papriček, papriky, kečupu, rajčat a koření. 556 QUESADILLAS S ČEDAREM 2 pšeničné tortilly (velikost 6“) potřené tekutým čedarem doplněné kousky Jalapeňo papriček a Eidamu, posypeme sýrem a zapečeme pod grilem. Podáváme se zakysanou smetanou. Zkuste si přiobjednat některou z našich pikantních sals! 557 SMAŽENÉ BRAMBOROVÉ CHIPSY SE 2 SALSAMI Ochutnejte 250g smažených bramborových lupínků se dvěma salsami - sýrovou a BBQ salsou. Výborné k pivu nebo vínu!

POLÉVKY

502 FAZOLOVÁ POLÉVKA Sopa de Frijoles Skvělá hustá mexická jemně pikantní fazolová polévka se zakysanou smetanou. Podáváme s přírodními kukuřičnými tortilla chipsy. Zkuste s česnekovou bagetou. 503 KUŘECÍ VÝVAR Sopa de Pollo Výborný ostře pikantní kuřecí vývar se zeleninou a kuřecím masem, ochucený speciálním kořením. Výborná s česnekovou bagetou. 505 RAJČATOVÁ POLÉVKA  Sopa de Tomates Ochutnejte oblíbenou mexickou jemně pikantní rajčatovou polévku připravovanou z rajčat a kukuřice. Dochucujeme pikantní Cholulou. Podáváme se sýrem a s přírodními kukuřičnými tortilla chipsy.

SALSY 

522 SALSA MEXICANA  Ostrá mexická omáčka z rajčat, Jalapeňo papriček, cibule a čerstvých bylinek. Vhodná pro milovníky pikantních jídel i k dochucení masových specialit. 523 SALSA CREMA CHEESE Jemná smetanovo sýrová omáčka. Milujete-li chuť jemného sýra, není co řešit... 525 SALSA DE CHIPOTLE Pikantní rajčatovo papriková omáčka z pálivých uzených Chipotle papriček. 527 JALAPEŇO PAPRIČKY Mistička krájených pikantních Jalapeňo papriček. Pro milovníky pikantních jídel vhodné k masovým specialitám i samostatně jen k vínu nebo pivu. 529 SALSA ZE SUŠENÝCH RAJČAT Jemně pikantní salsa, vhodná především ke steakům, připravená z cibule, sušených rajčat a čerstvého česneku. Skvělá je k hovězímu steaku nebo k vepřové panence. 521 BBQ SALSA Jemně pikantní barbeque salsa se známou chutí vhodná ke všem steakům   520 GUACAMOLE Nejznámější mexická salsa připravovaná tradičně z avokáda, rajčat, papriky, cibule, limetové šťávy a koření. 526 SALSA PIMPOLLO Jemně pikantní omáčka z kečupu, tatarské omáčky a pikantní Choluly. Máte-li rádi k dochucení tatarskou omáčku, toto je ta lepší volba...

NAPIŠTE NÁM:

LaPaz Kladno na kladno@lapaz.cz LaPaz Beroun na beroun@lapaz.cz Více v nabídce O nás
Naši partneři:
Přijímáme platební karty a stravenky: