NAPIŠTE NÁM:

LaPaz Kladno na kladno@lapaz.cz LaPaz Beroun na beroun@lapaz.cz Více v nabídce O nás
Naši partneři:
Přijímáme platební karty a stravenky:
nealko MOJITO Nealko varianta Mojita připravovaná z máty a limety, doplněné třtinovým cukrem, limetovým sirupem, zázvorovou limonádou a drceným ledem. Vhodné i pro děti a řidiče.
VIRGIN  PIÑA COLADA Nealkoholická varianta Piňa Colady připravovaná ze smetany, ananasového džusu, kokosového sirupu a drceného ledu. Vhodná pro děti i řidičky...
PIÑA COLADA Oblíbená karibská kombinace chuti smetany a kokosu vás čeká v nápoji připravovaném z bílého rumu, smetany, ananasového džusu, kokosového sirupu a drceného ledu.
TEQUILA SUNRISE Vycházející slunce nad Mexickým zálivem vám připomene míchaný nápoj připravovaný z bílé tequily, pomerančového džusu, grenadiny a ledu.
MOJITO Nejoblíbenější míchaný nápoj připravovaný z bílého rumu, máty a limety, doplněné třtinovým cukrem, limetovým sirupem, perlivou vodou a drceným ledem. Na výběr máte klasické Mojito s limetou, nebo jahodové, malinové, zázvorové a grapefruitové!
MARGARITA Nejznámější mexický míchaný nápoj spojující chuť bílé tequily a limety (limetového sirupu), společně s Triple Sec a drceným ledem. Objednejte si  klasickou Margaritu se slanou krustou, nebo jahodovou a malinovou!
CUBA LIBRE Se zvoláním „Svobodná Kuba“ si připijte stejně jako američtí vojáci v roce 1900 míchaným nápojem, který je kombinací tmavého rumu, Coly, limety, limetového sirupu a ledu.
DAIQUIRI Oblíbený Hemingwayův kubánský míchaný nápoj připravovaný z bílého rumu, limetové šťávy, limetového sirupu a drceného ledu. Na výběr máte klasické Daiquiry  z limety, nebo jahodové, malinové a banánové!
nealko SUNRISE I bez alkoholu si můžete užít východ slunce v míchaném nápoji připravovaném z pomerančového džusu, grenadiny, limetového sirupu a ledu. Vhodné i pro děti a řidiče...
SWIMMING POOL Známý koktejl se smetanovo- kokosovou příchutí připravovaný z vodky, Curacao Blue, kokosového sirupu, ananasového džusu, smetany a drceného ledu.
COSMOPOLITAN Ochutnejte míchaný nápoj velmi oblíbený zvláště mezi ženami, připravovaný z vodky, Triple Sec, brusinkového džusu a limetového sirupu.
SEX ON THE BEACH Pozvání na „Sex na pláži“ může být začátkem romantického vztahu, ochutnejte tedy nápoj s úžasně nasládlou chutí připravený z vodky, melounového sirupu, grenadiny, ananasového a brusinkového džusu a drceného ledu.
SANGRIE 0,5l Původem španělský míchaný nápoj typu bowle oblíbený i v Mexiku, připravovaný z červeného vína, cukru, krájeného ovoce a ledu.
CAIPIRINHA Brazilský míchaný nápoj připravovaný z Cachaçy - brazilské třtinové pálenky (obdoba bílého rumu), třtinového cukru, limety a drceného ledu.