NAPIŠTE NÁM:

LaPaz Kladno na kladno@lapaz.cz LaPaz Beroun na beroun@lapaz.cz Více v nabídce O nás

FAZOLE

77  KOVBOJSKÉ FAZOLE(250g) FRIJOLES CHARROS Červené fazole restované společně s drcenými rajčaty a Jalapeňo papričkami na anglické slanině a cibuli, dochucené česnekem. 621 CHILLI CON CARNE Hovězí svíčková 100g  Ostré jemně krájené nudličky z hovězí svíčkové restované společně s červenými fazolemi, pórkem, cibulí a rajčaty, kořeněné speciálním kořením. Jako přílohu doporučujeme česnekovou bagetu. 625 MEXICKÉ RAGÚ  Kuřecí prsa 100g  Ochutnejte speciální „guláš“ připravovaný v duchu mexické kuchyně ze speciálně kořeněných restovaných kuřecích prsou, kostiček vařených brambor, měsíčků cibule, červených fazolí a krájených pikantních Jalapeňo papriček. Dochucujeme jemně pikantní BBQ salsou. Příloha sice není nutná, ale můžete zkusit česnekovou bagetu nebo rozpékané bagetky... 752 KRKOVIČKA S FAZOLEMI Vepřová krkovička cca 250g Kořeněný grilovaný steak z vepřové krkovičky obalený v pikantní salse podáváme se směsí připravovanou z červených fazolí, anglické slaniny, drcených rajčat a cibule. Podáváme se zeleninovou oblohou. Doporučujeme s rozpékanou bagetou nebo s mexickými bramborami.

RIZOTA

592 JEMNÉ MEXICKÉ RIZOTO  Arroz Mexicano Blanco  Krůtí prsa 100g  Mexická rýže restovaná s krůtím masem, rozinkami a mandlemi. Podáváme se sýrem, a se zeleninovou oblohou. 593 KUŘECÍ RIZOTO SE ŽAMPIONY Arroz con Hongos  Kuřecí prsa 100g Mexická rýže restovaná s kuřecím masem, cibulí a žampiony, dochucujeme pikantní mexickou Cholulou. Podáváme se sýrem a se zeleninovou oblohou.

Dětská jídla

782 Smažené kuřecí nugety 5 kousků smažených kuřecích nugetů se zeleninovou oblohou a kečupem. Součástí jídla je jako příloha poloviční porce hranolků. 783 Kuřecí rizoto Jemné kuřecí rizoto s kukuřicí sypané sýrem. 786 QUESSADILLAS S JABLKY 2 pšeničné tortilly (velikosti 6“) potřené tekutým čedarem a naplněné směsí jemně kořeněných kousků kuřecích prsou, Eidamu a jablek. Zapékáme pod grilem. Podáváme s malou mističkou zakysané smetany.
Naši partneři:
Přijímáme platební karty a stravenky: